Futbol

O’zbekiston kubogi 2-turidan o’rin olgan dastlabki 4ta bahs bo’lib o’tmoqda.

115



O'zbekiston kubogi 2-turidan o'rin olgan dastlabki 4ta bahs bo'lib o'tmoqda.

O’zbekiston kubogi. Bugungi o’yinlardan ONLAYN natija

Teglar : 
O’zbekiston Kubogi
O’zbekiston kubogi 2-turidan o’rin olgan dastlabki 4ta bahs bo’lib o’tmoqda.

O’zbekiston kubogi
24 aprel, shanba
16:30 – LOKOMOTIV – TURON – 0:0 LIVE
Hakamlar
: Firdavs Norsafarov, Abduhamidullo Rasulov, Jahongir Saidov, Ahmadjon Ergashev
Nazoratchi: Baxtiyor Tog’aev
Komissar: Ongar Jalimov

"Lokomotiv": 1. Abdumavlon Abdujalilov, 3. Islom Qobilov, 37. SHerzod Fayziev, 28. SHuhrat Muhammadiev, 94. Xurshid Muxtorov, 21. G’ulom Haydar G’ulomov, 7. Sadriddin Abdullaev, 8. Javohir Sidiqov, 77. Diyor Turopov, 10. Marat Bikmaev, 11. Temurxo’ja Abduxoliqov.
Zaxira: 35. Javohir Ilyosov, 4. Dilshod Komilov, 9. Javohir Alijonov, 14. Aziz Amonov, 18. Ibrohim G’anixonov, 20. Jaloliddin Jumaboev, 22. Diego Bardanka, 27. Islom Rashidxonov, 80. Farrux Ibrohimov.

"Turon": 87. Akmal Ortiqov, 2. Abduqahhor Hojiakbarov, 3. Davronbek Umirov, 11. Asilbek Qayumov, 17. Muzaffar Muzaffarov, 18. Fozil Musaev, 19. Vladislav Kasminin, 32. Jahongir Mehmonov, 43. Kim Bo Yong, 55. Dayan Ponevich, 77. Bilolxon Toshmirzaev.
Zaxira: 96. Islomjon Abdullaev, 4. Asliddin Toshtemirov, 7. Kvame Karikari, 8. Sunnatilla Ermatov, 10. Javohir Sohibov, 22. Abdulaziz Abdurashidov, 30. Sinisha Babich, 63. Umarjon SHaripov.

16:30 – ARAL-SAMALI – ANDIJON – 0:0 LIVE
Hakamlar
: Ilya Ilin, Husniddin SHodmonov, Ruslan Samandarov, Damir Iskanderov
Nazoratchi: Bobir Qodirov
Komissar: SHerzod Rajabov

"Aral Samali": 16.Ulug’bek Bekbo’sinov, 5.SHaryar Karimbaev, 7.Damir Nizanov, 8.Miras Karlibaev, 10.Navro’zbek Alimov, 13.Albert Sdiqov, 15.Azamat Allaniyazov, 17.Amir Abraziev, 18.Islambek Seytnazarov, 20.Jamshid Gulmirzaev, 24.Norxon SHeripov.
Zaxira: 12.Aybek SHamshetov, 6.Javlon Primbetov, 11.Aybek Rozimov, 14.Ruslanbek Menlimuratov, 19.Arislavn Yusupbaev, 21.Jamshid Boranbaev, 23.Nodirjon Nurmatov, 44.Asadbek Yo’ldashev, 77.Erbol Seytnazarov.

"Andijon":
44.Jasurbek Umrzaqov, 2.Kemran Najafaliev, 5.Abdulvohid G’ulomov, 8.Baxtiyorjon Qosimov, 9.Kamron Saydazimov, 11.Abdulhay Ismoilov, 18.Abdug’ani Kamolov, 23.Mardon Abdullaev, 28.Sunnatillo Hamidjonov, 70.Diyorbek Rahimqulov, 99.Jamshidbek Homidov.
Zaxira: 32.Javohir Qilichev, 4.Usmonali Ismonaliev, 20.Izzatillo Abdulhaqov, 26.Muhammadkarim Toirov.


18:30 – BUNYODKOR – SO’G’DIYONA (Sport TV LIVE)
Hakamlar:
Vadim Agishev, Olimjon Abduvosilov, Aleksandr Sidorov, Rahimbek Karimov
Nazoratchi: Arslon Xotamov
Komissar: Zohir Akromxonov


18:30 – NASAF – RUBIN (Dunyo Bo’ylab TV LIVE)
Hakamlar:
Rustam CHoriev, Sanjar SHoyusupov, Alisher Usmonov, Nayim Qosimov
Nazoratchi: Oleg Dachev
Komissar: Baxtiyor SHirinov

Fikr bildirish